FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2466221
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 30, 2026 @ 23:16:05 |
| SCORE | 4188 |
|---|
| FPS | 69 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 10DE-2057 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1688 MHz - max: 2752 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (577 W) |
|---|
| GPU1 | SudoMaker Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 196B4-E9FD - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|