
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2470527
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 1, 2026 @ 03:58:00 | | SCORE | 1359 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2667 v4 @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 19DA-1612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1680 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (314 W) |
|---|
|