FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2473400
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 1, 2026 @ 20:49:43 |
| SCORE | 1707 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 PRO 4750G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A11 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (169 W) |
|---|
| GPU1 | DisplayLink USB Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 17E9-6006 - SUB: 37FC9-1003072 |
|---|