FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2476447
FurMark Knot (GL) Submitted by Sandon on Apr 2, 2026 @ 16:59:11 |
| SCORE | 1643 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900KF CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | EVGA RTX 3080 Ti FTW3 Ultra 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 3842-3967 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 2010 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (418 W) |
|---|