FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2484036
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 4, 2026 @ 11:43:39 |
| SCORE | 5578 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251223 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2687 MHz |
|---|
| max power | 332 W |
|---|