
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2486030
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 4, 2026 @ 20:08:43 | | SCORE | 1760 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 7377-2000 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2580 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 88 % TDP (219 W) |
|---|
|