FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2486807
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 00:12:36 |
| SCORE | 5602 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6950 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6950 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73A5 - SUB: 1043-504 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 363 MHz - max: 2455 MHz |
|---|
| max power | 295 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|