
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2488905
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 14:33:30 | | SCORE | 5095 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2435 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1765 MHz - max: 2589 MHz |
|---|
| max power | 353 W |
|---|
|