FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2489524
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 17:08:59 |
| SCORE | 5556 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 1462-3955 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 26 MHz - max: 2420 MHz |
|---|
| max power | 300 W |
|---|
| GPU1 | LuminonCore IDDCX Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 112D559-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|