FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2489893
FurMark Knot (GL) Submitted by Vik on Apr 5, 2026 @ 18:35:01 |
| SCORE | 1720 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX Vega |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 22.20.27.09.230330 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX Vega 56 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-687F - SUB: 1002-B36 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 22.20.27.09 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 26 MHz - max: 1454 MHz |
|---|