
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2490240
FurMark (VK) Submitted by Dr3z7 on Apr 5, 2026 @ 19:58:54 | | SCORE | 25876 |
|---|
| FPS | 430 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | Zotac RTX 5090 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 19DA-1761 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2332 MHz - max: 2588 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|
|