FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2490768
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 22:38:11 |
| SCORE | 2824 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.260108 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1458-2405 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 2632 MHz |
|---|
| max power | 165 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 63 W |
|---|