FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2491216
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 01:56:31 |
| SCORE | 2042 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT (radeonsi navi10 LLVM 20.1.2 DRM 3.64 6.17.0-20-generic) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 25.2.8-0ubuntu0.24.04.1 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2698 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Linux 6.17.0-20-generic 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E426 - REV: CA |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 52 MHz - max: 1895 MHz |
|---|