FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2492703
FurMark Knot (GL) Submitted by S11T on Apr 6, 2026 @ 13:15:58 |
| SCORE | 2054 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 15 MHz - max: 2307 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1002-164E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 0 MHz |
|---|
| max power | 34 W |
|---|