
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2493704
FurMark Knot (GL) Submitted by Miluter on Apr 6, 2026 @ 17:45:46 | | SCORE | 2573 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 780 MHz - max: 2074 MHz |
|---|
| max power | 244 W |
|---|
|