
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2494673
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 22:31:31 | | SCORE | 1696 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 - SUB: 7377-1500 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2610 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (263 W) |
|---|
|