
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2494973
FurMark Knot (GL) Submitted by 123 on Apr 7, 2026 @ 00:42:52 | | SCORE | 1166 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.12.1.251128 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19042 |
|---|
| | GPU0 | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1462-3822 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 28 MHz - max: 1731 MHz |
|---|
| max power | 119 W |
|---|
|