FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2496049
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 10:30:29 |
| SCORE | 1823 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon Vega Frontier Edition |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 23.9.1.250617 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2697 v3 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | Radeon Vega Frontier Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-6863 - SUB: 1002-6B76 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.9.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1221 MHz - max: 1523 MHz |
|---|