
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2496621
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 13:32:43 | | SCORE | 4616 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1458-2429 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 80 MHz - max: 2924 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|