FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2496691
FurMark (VK) Submitted by yydxgt on Apr 7, 2026 @ 13:54:18 |
| SCORE | 2495 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1D05-5002 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6647 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 450 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 78 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 1D05-604F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1582 MHz - max: 2332 MHz |
|---|