FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2497428
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 17:07:59 |
| SCORE | 3645 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1EF7-2115 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2650 MHz |
|---|
| max power | 169 W |
|---|
| GPU1 | LuminonCore IDDCX Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 112D559-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|