
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2498439
FurMark Knot (VK) Submitted by blablabla on Apr 7, 2026 @ 21:36:50 | | SCORE | 1497 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700X Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E87 - SUB: 1043-8662 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (227 W) |
|---|
|