FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2498518
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 22:04:03 |
| SCORE | 3266 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX 4080 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 10DE-167A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (304 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 76 W |
|---|