
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2498561
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 22:19:13 | | SCORE | 2270 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13420H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 103C-8BB2 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 54 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AD - SUB: 103C-8BB2 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1418 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
|