FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2498657
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 22:57:30 |
| SCORE | 2625 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT (radeonsi gfx1201 LLVM 21.1.8 DRM 3.64 6.19.10-200.fc43.x86_64) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 25.3.5 (git-8418351c7c) |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.10-200.fc43.x86_64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2435 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|