
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2498666
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 7, 2026 @ 23:00:03 | | SCORE | 7105 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | ASRock Arc B570 Challenger OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20C - SUB: 1849-6022 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2800 MHz - max: 2950 MHz |
|---|
| max power | 139 W |
|---|
|