FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2499114
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 02:47:37 |
| SCORE | 1084 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D30 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 76 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 1043-8710 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 466 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP |
|---|