
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2500548
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 14:07:08 | | SCORE | 1309 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3500X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-3810 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 72 MHz - max: 1415 MHz |
|---|
| max power | 127 W |
|---|
|