
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2501180
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 17:10:34 | | SCORE | 596 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 1458-402B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (173 W) |
|---|
|