
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2501709
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 19:25:09 | | SCORE | 3082 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-88E6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.44 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (450 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|