FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2501787
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 19:44:10 |
| SCORE | 3468 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13420H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1462-13B6 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6078 |
|---|
| max core usage | 32 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 1400 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1462-13B6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 66 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1080 MHz - max: 1770 MHz |
|---|