FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2501922
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 20:21:11 |
| SCORE | 9395 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D46 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 29 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1569-F330 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2340 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|