
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2502322
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 22:33:23 | | SCORE | 1906 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Celeron(R) G4930 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1002-B36 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 49 MHz - max: 1691 MHz |
|---|
| max power | 154 W |
|---|
|