FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2503039
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 04:38:26 |
| SCORE | 5275 |
|---|
| FPS | 87 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12650H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1043-19C3 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 55 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1043-19C3 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1816 MHz |
|---|