
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2503490
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 08:34:44 | | SCORE | 3103 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-E439 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 16 MHz - max: 2165 MHz |
|---|
| max power | 227 W |
|---|
|