
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2503592
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 09:27:49 | | SCORE | 1989 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-A426 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 31 MHz - max: 1705 MHz |
|---|
| max power | 184 W |
|---|
|