
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2503717
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 10:13:02 | | SCORE | 2252 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-5AD - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 111 MHz - max: 1883 MHz |
|---|
| max power | 194 W |
|---|
|