
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2504122
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 13:04:08 | | SCORE | 1881 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 148C-2402 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 1731 MHz |
|---|
| max power | 151 W |
|---|
|