FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2505075
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 17:18:15 |
| SCORE | 4188 |
|---|
| FPS | 69 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 9060 XT Steel Legend OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1849-5407 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 72 MHz - max: 3015 MHz |
|---|
| max power | 198 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|