
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2506207
FurMark (VK) Submitted by MalicE on Apr 9, 2026 @ 22:36:44 | | SCORE | 14963 |
|---|
| FPS | 248 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE RX 9070 XT Nitro |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 971 MHz - max: 2318 MHz |
|---|
| max power | 331 W |
|---|
|