
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2506418
FurMark (VK) Submitted by tumamateta on Apr 9, 2026 @ 23:52:45 | | SCORE | 6741 |
|---|
| FPS | 112 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1043-87BE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (241 W) |
|---|
|