
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2506450
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 00:08:55 | | SCORE | 12164 |
|---|
| FPS | 202 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 4070 Ti SUPER JetStream 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2705 - SUB: 1569-F304 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (285 W) |
|---|
|