FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2506519
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 00:48:26 |
| SCORE | 4667 |
|---|
| FPS | 77 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 7900 XT Phantom Gaming White |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5317 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 145 MHz - max: 2360 MHz |
|---|
| max power | 330 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C2 |
|---|