
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2506528
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 00:56:52 | | SCORE | 6464 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1458-406E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1576 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (320 W) |
|---|
|