
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2506726
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 02:58:40 | | SCORE | 12910 |
|---|
| FPS | 215 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-41A8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 2580 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (301 W) |
|---|
|