FurMark ROG 2.9.0.0 - score ID: 2506968
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 05:27:40 | | SCORE | 13690 |
|---|
| FPS | 226 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 149 MHz - max: 2394 MHz |
|---|
| max power | 321 W |
|---|
|