
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507078
FurMark (VK) Submitted by kl on Apr 10, 2026 @ 06:37:49 | | SCORE | 12047 |
|---|
| FPS | 200 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2705 - SUB: 1462-E13D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (285 W) |
|---|
|