
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507104
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 06:47:46 | | SCORE | 5787 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12650H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1558-25A1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.59 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 2130 MHz - max: 2296 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|
|