FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508355
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 14:58:04 |
| SCORE | 4138 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1025-159C - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5081 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 28 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1025-159C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1576 MHz - max: 2086 MHz |
|---|