
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2508641
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 16:22:22 | | SCORE | 3578 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A4000 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13490F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX A4000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24B0 - SUB: 10DE-14AD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 586 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (140 W) |
|---|
|